ПРАВИЛА УЧАСТІ У БОНУСНІЙ ПРОГРАМІ КАФЕ ТОВ «СІЛЬПО — ФУД» (далі – Правила)

1. ЗАГАЛЬНІ УМОВИ
1.1. Терміни та скорочення у цих Правилах вживаються в такому значенні:
1.1.1 «Організатор» – Товариство з обмеженою відповідальністю «СІЛЬПО - ФУД» (02090, м. Київ, вул. Бутлерова, 1).
1.1.2.«Бонусна картка», «Картка» – матеріальний носій, що підтверджує право Учасника на отримання бонусів у розмірі, встановленому для відповідного виду картки.
1.1.3. «Учасник/и» – повнолітня дієздатна фізична особа, яка проживає в Україні та взяла або бажає взяти участь у бонусній програмі Кафе.
1.1.4. «Кафе» - «Старомак», «У Хромого Пола», «Бодегіта дель Медіо» на території України, які належать ТОВ «СІЛЬПО - ФУД»,
1.1.5. «Програма» - безстрокова бонусна програма Кафе.
1.1.6. «Бонус» – це умовна облікова одиниця, яка визначає об'єм прав кожного Учасника на отримання Винагород відповідно до умов Програми. Бонуси не є і не можуть бути засобами платежу чи яким-небудь видом валюти чи цінного паперу;
1.1.7. «Розпорядник бази даних» – Товариство з обмеженою відповідальністю «СІЛЬПО - ФУД»
1.2. Види Бонусних карток:
1.2.1. «Частий Гість» – дає право на накопичення бонусу у розмірі 5% від суми рахунку;
1.2.2. «Постійний Гість» – дає право на накопичення бонусу у розмірі 10% від суми рахунку;
1.2.3. «Друг Кафе» – дає право на накопичення бонусу у розмірі 15% від суми рахунку.

2. ПОРЯДОК ОТРИМАННЯ КАРТКИ
2.1. «Частий Гість»
2.1.1. Для отримання картки «Частого Гостя» Учаснику необхідно зробити одноразову покупку в Кафе на суму від 777,00 гривень в одному чеку, після чого звернутись до адміністратора Кафе та отримати картку «Частий Гість» за умови заповнення Анкети Гостя (анкети учасника бонусної програми). Картка активується Організатором протягом 10 днів від дати подання Учасником заповненої Анкети адміністратору Кафе у приміщенні Кафе.
2.2. «Постійний Гість»
2.2.1. Отримати картку «Постійний Гість» мають право Учасники, які вже мають картку «Частий Гість». Під отриманням картки «Постійний Гість» мається на увазі встановлення на картці «Частий Гість» відповідного відсотку накопичення бонусу згідно з умовами бонусної програми до рівня картки «Постійний Гість».
2.2.2. Для отримання картки «Постійний Гість» Учасник повинен придбати у кафе продукцію на суму 10.000 грн і більше з моменту активації картки «Частий Гість» з пред’явленням активованої картки «Частий Гість» під час кожного розрахунку.
2.3. «Друг Кафе»
2.3.1. Отримати картку «Друг Кафе» мають право Учасники, які вже мають картку «Постійний Гість». Під отриманням картки «Друг Кафе» мається на увазі встановлення на картці «Постійний Гість» відповідного відсотку накопичення бонусу згідно з умовами роботи бонусної програми до рівня картки «Друг Кафе».
2.3.2. Для отримання картки «Друг Кафе» Учасник повинен придбати у кафе продукцію на суму 10.000 грн і більше з моменту активації картки «Постійний Гість» з пред’явленням активованої картки «Постійний Гість» під час кожного розрахунку.

3. ПОРЯДОК ВИКОРИСТАННЯ БОНУСІВ
3.1. 1 накопичений бонус дорівнює одній гривні.
3.2. Учасник може розрахуватися накопиченими бонусами перед здійсненням розрахунку, повідомивши офіціанта про такий намір та про суму бонусів, яка підлягає списанню. Бонуси можуть списуватися повністю або частково, за бажанням Учасника. Бонуси не нараховуються за придбання акційних позицій.
3.3. Актуальний баланс накопичених бонусів Учасник може дізнатися у співробітників Кафе.
3.4. Бонуси не можуть бути використані для замовлення тютюнових виробів.

4. ПРИПИНЕННЯ УЧАСТІ
4.1. Організатор має право відмовити в участі у Програмі в разі відсутності технічної можливості для надання Учаснику картки, або нарахування бонусу на момент звернення такого Учасника.
4.2. Учасник має право припинити свою участь у Програмі в будь-який час, відправивши Розпоряднику бази даних письмове повідомлення (у тому числі, на електронну адресу, шляхом відправлення повідомлення на мобільний номер тощо) щодо припинення участі. Після отримання Розпорядником бази даних такого повідомлення, членство Учасника в Програмі припиняється.
4.3. Строк дії Бонусної картки складає один рік з моменту її активації, після чого вона може бути заблокована у разі неактивності протягом року. Учасник має право на продовження строку дії Картки за винятком випадків, коли Картка була заблокована Організатором або Розпорядником бази даних, або учасник за власною ініціативою припинив свою участь у програмі. Для подовження строку дії Картки Учаснику треба використати її у Кафе при здійсненні розрахунку за замовлення.
4.4. Бонусна картка блокується, а Учасник втрачає право на участь у бонусній програмі в разі відкликання своєї згоди на обробку його персональних даних.

5. ПЕРСОНАЛЬНІ ДАНІ
5.1. Учасник надає Організатору та Розпоряднику бази даних право збирати, реєструвати, накопичувати, обробляти, зберігати, адаптувати, змінювати, знищувати, оновлювати, поширювати і використовувати свої персональні дані, внесені Учасником в Анкету Учасника, в рамках і з метою реалізації Програми, а також з метою інформування Учасника про акції або інші заходи, що проводяться Організатором, а також з метою виявлення уподобань Учасників. Учасник надає свою згоду на занесення своїх персональних даних до бази даних учасників бонусної програми Кафе.
5.2. Учасник погоджується на отримання інформації від Організатора та його партнерів за допомогою телефону, електронної пошти, поштової адреси та інших каналів комунікації, зазначених в реєстраційній формі.
5.3. Відомості про базу персональних даних учасників бонусної програми Кафе:
5.3.1. Власник бази даних – Товариство з обмеженою відповідальністю «СІЛЬПО - ФУД» (02090, м. Київ, вул. Бутлерова, 1).
5.3.2. Розпорядник бази даних – Товариство з обмеженою відповідальністю «СІЛЬПО - ФУД» (02090, м. Київ, вул. Бутлерова, 1)
5.3.3. Місцезнаходження бази даних: 02090, м. Київ, вул. Бутлерова, 1

6. ІНШІ УМОВИ
6.1. Про суміщення умов цієї Програми з умовами інших програм або акцій, що проводяться Організатором дізнавайтеся в Кафе або на сайті www.fozzyrest.com.ua.
6.2. Учасник має право відмовитись від права на отримання бонусу за умовами цієї Програми.
6.3. Учасник не має права передати іншій особі своє право на отримання бонусу. Учасник не має права передавати свою Картку третім особам.
6.4. Організатор залишає за собою право змінювати ці Правила на власний розсуд.
6.5. Факт участі в Бонусній програмі означає ознайомлення та повну згоду всіх Учасників з цими Правилами та зобов'язання їх виконувати.
6.6. Інформація і матеріали, що розміщені на сайті www.fozzyrest.com.ua, надані Організатором «як вони є». Ні за яких обставин Організатор не несе відповідальності за шкоду, в т. ч. будь-які прямі, навмисні, випадкові, послідовні, або інші дії, що можуть бути наслідком можливості/ неможливості використання сайту або матеріалів, розміщених на ньому. Організатор не надає ніяких гарантій, в т.ч. гарантії того, що у роботі з веб-сайтом Учасники захищені від вірусів або інших шкідливих елементів, ушкоджень та помилок.

Уповноважена особа підпис

Поділитись у соц мережах

Опубликовать в Google Plus
Опубликовать в LiveJournal
Опубликовать в Мой Мир
Опубликовать в Одноклассники